Aylin Halı Yıkama Kağıthane

(Vildan Ceylan)

   (0212) 294 93 95

      (0554) 931 64 34

Kategorisi:Halı Yıkama

Şirket Tanıtımı:

Aylin Halı Yıkama hizmete başladığı terihten beri sürekli kendini yenileyen, geliştiren kaliteli hizmet anlayışını herkeze ulaştırmayı hedefleyen anlayışından vazgeçmemiştir. Kaliteli hizmeti insanlara ulaştırmayı kendimize misyon edinip, halı yıkama işinde modern ve hijyenik koşullarda son teknoloji makina, ekipman ve tecrübeli personellerimizi ile her daim müşteri memnuniyeti odaklı ve tavsiye edilmenin gururuyla halı yıkama da sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur. Firmamız müşteri memnuyeti garantisi, ekonomik fiyatlarıyla ve kaliteli temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Hizmet Tanıtımı:

Halı yıkama, koltuk yıkama, antika halı ve saçak tamiri, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetleri verilmektedir. İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan halı yıkama fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol, parfümleme ve paketleme işlemlerinden geçirilerek adresinize teslim edilmektedir.

Diğer Telefonlar:

Haritalar

Aylin Halı Yıkama Kağıthane  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Aylin Halı Yıkama Kağıthane nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Aylin Halı Yıkama Kağıthane Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Aylin Halı Yıkama Kağıthane  için Yorum yapmak ister misiniz? Aylin Halı Yıkama Kağıthane  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.

Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.